Kunst kijken met Progressief Ermelo

geplaatst in: 2013, Algemeen | 0

PE vindt kunst belangrijk. PE vindt ook dat Ermelo daar goed mee om moet gaan bij de komende centrum vernieuwing. Beelden zijn tenslotte mede bepalend voor de sfeer en uitstraling van ons dorp. Maar wat voor soort beelden willen we eigenlijk? En waar willen we speciaal op letten bij de plaatsing?

Op 26 juni organiseren we een fietstocht waarbij we gaan kijken naar de belangrijkste beelden in ons dorp. We hopen dat we elkaar kunnen vertellen wat we mooi en belangrijk vinden. En ook wat we eventueel anders zouden willen zien.

We vertrekken om 19.30 vanaf het gemeentehuis.
Het wordt vast interessant en hopelijk hebben we goed weer.
Iedereen is van harte welkom.
Na afloop, dat zal zijn zo rond de klok van 21.00/21.30, trakteren wij u op een glaasje.

Doe eens wat origineels: ga toch fietsen met Progressief Ermelo.